Satınalma süreci & Tedarikçilerimiz

Images

Alizade Catering olarak çevremizin ve ülkemizin menfaatine uygun olarak güvenli, yerel ve aşağıda inceleyebileceğiniz gibi marka bilinirliği olan, kalite yönetim sertifikalarına haiz tedarikçiler ile çalışmaktayız.

Tedarikçilerimiz ile zaman içerisinde kurduğumuz iyi ilişkiler ve yüksek miktarda alımlarımız sayesinde en taze ürünleri, en uygun fiyatlarla alabilmekteyiz.

Meyve, sebze alımlarımızı günlük ve 3 günlük periyod dilimlerinde Kozyatağı Meyve Sebze Hal'inden temin etmekte ve satınalmasını yaptığımız tüm yiyecekleri en uygun koşullarda muhafaza etmekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz Kırmızı Etler NAMET ve BONFİLET'in kapalı ambalajlarında METRO Grosmarket A.Ş.'den günlük temin edilmektedir.

Aynı şekilde Beyaz Etler de Beypiliç'in kapalı ambalajları ile METRO Grosmarket A.Ş.'den günlük temin edilmektedir. Bu sayede üretimimize Namet ve Beypiliç'in et konusundaki güvencelerinin yanısıra, Metro Grosmarket'in kontrolörlüğünü de katmaktayız.

Son olarak üretimimizin tamamında TAT Salça ve konserve ürünleri, yağ konusunda da yağların atası olarak kabul edilen BİRYAĞ kullanılmaktadır.

Satınalmada sürdürülebilir kaliteyi sağlama yönündeki prensiplerimiz şu şekilde sıralanıyor;

  • Etik kurallar ve güvenlik standartlarını çerçevesinde onaylanmış tedarik zincirindeki tedarikçilerin izlenmesi,
  • Yerel kaynakları desteklemek; yerel ve bölgesel olarak yapılmış, üretilmiş veya yetiştirilmiş ürünleri üreten çiftçi ve yetiştiricilerle işbirliği yapmak,
  • İşimizin çevreye olabilecek olumsuz etkilerini azaltmak ve olumlu etkilerini arttırmak çin müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve dağıtımcılarımızla işbirliği halinde olmak.


Tedarikçi Değerlendirme Sistemimiz Kapsamında;

  • Satın alma kararında; yasal mevzuatlara uygun ve Alizade Catering kriterlerini karşılayabilen firmalarla çalışıyoruz.
  • Analizlerle izliyoruz; Temel hammaddelerimiz mikrobiyal ve kimyasal analizleri düzenli olarak Akredite Laboratuarlarda yaptırarak ürün kalitesini kontrol altında tutuyoruz.